-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні дрова
Тендер Prozorro UA-2019-09-06-000472-b
Торги не відбулися
430 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 306.50 UAH
мін. крок: 1% або 4 306.50 UAH
Номер:
caffcf5dc4a445f6b7cc7e25a83fafa8
Внутрішній номер закупівлі:
3752906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-06-000472-b
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 306.50 UAH
Період уточнення:
06.09.2019 10:20 - 13.09.2019 10:25
Період прийому пропозицій:
06.09.2019 10:20 - 23.09.2019 10:25
Аукціон:
24.09.2019 15:29 - 24.09.2019 15:56
Період кваліфікації:
24.09.2019 15:56 - 30.09.2019 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПаливні дрова
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні дрова
Кількість
391 метри кубічні
Період постачання
до 30.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТЕРЕЩЕНКО ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ"
Оскарження: 24.09.2019 15:56 - 07.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2391508798
-
Контактна особа:
Владимир Терещенко +380675621918 vladimirt2306@gmail.com
-
Адреса:
51900, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, проспект АНОШКІНА, будинок 150, квартира 47
Оскарження: 24.09.2019 15:56 - 07.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
396 981.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 981.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.09.2019 14:25
Документи
32
Скарги
0
ФОП "ЛЕВЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 26.09.2019 14:25 - 08.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3343719699
-
Контактна особа:
Володимир Левенець +380934613198 levenets.china@gmail.com
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГЕН. СВИРИДОВА, будинок 37, квартира 35
Оскарження: 26.09.2019 14:25 - 08.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
428 692.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
428 692.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2019 14:47
Документи
44
Скарги
0
ФОП "ХЛЄБНІКОВ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 27.09.2019 14:47 - 11.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2922813379
-
Контактна особа:
Роман Хлєбніков +380969129310 khlebnikov1980@mail.ua
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ГРИБОЄДОВА, будинок 17
Оскарження: 27.09.2019 14:47 - 11.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
430 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.09.2019 16:32
Документи
15
Скарги
0