-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні дрова
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-001716-c
Торги не відбулися
430 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 306.50 UAH
мін. крок: 1% або 4 306.50 UAH
Номер:
6b8778d569d545b79071ca70f4a6f958
Внутрішній номер закупівлі:
3699264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-20-001716-c
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 306.50 UAH
Період уточнення:
20.08.2019 14:30 - 26.08.2019 14:34
Період прийому пропозицій:
20.08.2019 14:30 - 05.09.2019 14:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні дрова
Кількість
391 метри кубічні
Період постачання
до 15.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛЕВЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3343719699
-
Контактна особа:
Володимир Левенець +380934613198 levenets.china@gmail.com
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГЕН. СВИРИДОВА, будинок 37, квартира 35
Початкова пропозиція
403 245.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 245.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0