-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні дрова твердих порід
Тендер Prozorro UA-2017-08-16-001348-a
Завершена
297 942.00
UAH з ПДВ
Номер:
2e0c5078fcac47e09e1b33642a950c41
Внутрішній номер закупівлі:
1124404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-16-001348-a
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веремієнко Людмила Іванівна +380456353229 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
297 942.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні дрова твердих порід
Кількість
391 метри кубічні
Період постачання
01.09.2017 - 01.10.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Білоцерківське лісове господарство"
Оскарження: 16.08.2017 16:39 - 27.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992119
-
Контактна особа:
Мірошник Микола Олексійович 0679797632
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, село Дрозди, урочище "Товста", квартал 50
Оскарження: 16.08.2017 16:39 - 27.08.2017 00:00
Ціна пропозиції
297 942.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2017 17:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
315ffc4c722940aeaefd8e67751e2fd4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-16-001348-a-c1
Постачальник:
Державне підприємство "Білоцерківське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992119
-
Контактна особа:
Мірошник Микола Олексійович 0679797632
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, село Дрозди, урочище "Товста", квартал 50
Номер договору:
258
Сума договору:
297 942.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.09.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
07.09.2017 23:59
Статус:
Підписаний