-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні
Тендер Prozorro UA-2017-06-29-000256-c
Торги не відбулися
298 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 982.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 982.00 UAH
Номер:
d0783063a90d4aa4a09c4fbbc0b5271b
Внутрішній номер закупівлі:
987340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-29-000256-c
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веремієнко Людмила Іванівна +380456353229 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
298 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 982.00 UAH
Період уточнення:
29.06.2017 15:01 - 07.07.2017 15:06
Період прийому пропозицій:
29.06.2017 15:01 - 17.07.2017 15:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
426 метри кубічні
Період постачання
01.09.2017 - 31.12.2017