-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні дрова
Тендер Prozorro UA-2020-03-12-000882-c
Завершена
552 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 527.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 527.50 UAH
Номер:
d8f3b24922f346089cc39d6587e600b6
Внутрішній номер закупівлі:
4628718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-12-000882-c
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 527.50 UAH
Період уточнення:
12.03.2020 14:17 - 20.03.2020 13:21
Період прийому пропозицій:
12.03.2020 14:17 - 30.03.2020 14:21
Аукціон:
31.03.2020 15:46 - 31.03.2020 16:07
Період кваліфікації:
31.03.2020 16:07 - 03.04.2020 14:42
Період завантаження договору:
03.04.2020 14:34 - 23.04.2020 14:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні дрова
Кількість
502.5 метри кубічні
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ільїн Андрій Федорович
Оскарження: 31.03.2020 16:07 - 14.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2578314594
-
Контактна особа:
Ільїн Андрій Федорович +380674727533 vita_ilina@ukr.net
-
Адреса:
19616, Україна, Черкаська область, Яснозір'я, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 6
Оскарження: 31.03.2020 16:07 - 14.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
422 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.04.2020 14:34
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "ТЕД"
Оскарження: 03.04.2020 14:34 - 14.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42940293
-
Контактна особа:
Дмитро Недял +380975759206 nedyald@gmail.com
-
Адреса:
01025, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА , будинок 26
Оскарження: 03.04.2020 14:34 - 14.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
509 535.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
509 535.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2020 14:42
Документи
52
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5182929e4f24b1a81f12a249b61e56c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-12-000882-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42940293
-
Контактна особа:
Дмитро Недял +380975759206 nedyald@gmail.com
-
Адреса:
01025, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА , будинок 26
Номер договору:
114
Сума договору:
314 030.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
261 692.27 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний