-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні дрова
314 030.72
UAH з ПДВ
Номер:
d5182929e4f24b1a81f12a249b61e56c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-12-000882-c-b1
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Контактна особа:
Залізняк Лідія Володимирівна +380456353179 bcosvita@ukr.net
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42940293
-
Контактна особа:
Дмитро Недял +380975759206 nedyald@gmail.com
-
Адреса:
01025, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА , будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
114
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
314 030.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 338.45 UAH)
Оплачено:
314 030.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 338.45 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні дрова
Кількість
502.5 метри кубічні
Період постачання
до 01.09.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
94a9a1e1dbd2494cb4dbeea0d659efb4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
42ecef9007df4a59827cac9c632bbf52
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано