-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні
Тендер Prozorro UA-2018-05-03-001175-b
Завершена
532 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 320.00 UAH
Номер:
ce5a10f163fa400b8e3b9c09c8b5a461
Внутрішній номер закупівлі:
2094738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-03-001175-b
Замовник:
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143643
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Веремієнко Людмила Іванівна +380456353229 bcosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
532 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 320.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2018 15:21 - 11.05.2018 15:26
Період прийому пропозицій:
03.05.2018 15:21 - 21.05.2018 15:26
Аукціон:
22.05.2018 11:08 - 22.05.2018 11:35
Період кваліфікації:
22.05.2018 11:35 - 01.06.2018 09:45
Період завантаження договору:
30.05.2018 10:16 - 19.06.2018 10:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
590 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАВЛЕНКО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 22.05.2018 11:35 - 10.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3222904373
-
Контактна особа:
Сергій Павленко +380979544674 pavlenko-sergey28@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, БУЛЬВАР 50-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 79, квартира 61
Оскарження: 22.05.2018 11:35 - 10.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
531 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.05.2018 10:16
Документи
5
Скарги
0
ФОП "ЛЕВЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 30.05.2018 10:16 - 12.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3343719699
-
Контактна особа:
Володимир Левенець +380934613198 levenets.china@gmail.com
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГЕН. СВИРИДОВА, будинок 37, квартира 35
Оскарження: 30.05.2018 10:16 - 12.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
532 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
526 679.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.06.2018 09:45
Документи
13
Скарги
0
ФОП "МОТОРНИЙ РОМАН ГРИГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2950201833
-
Контактна особа:
Роман Моторний +380672628029 djrollan1@gmail.com
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Білоцерківський район, місто Узин, ВУЛИЦЯ КАРЛА МАРКСА, будинок 57, квартира 47
Початкова пропозиція
532 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
532 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
8008f6fb2fed494789e4398b77712008
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-03-001175-b-b1
Постачальник:
ФОП "ЛЕВЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3343719699
-
Контактна особа:
Володимир Левенець +380934613198 levenets.china@gmail.com
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГЕН. СВИРИДОВА, будинок 37, квартира 35
Номер договору:
135
Сума договору:
526 679.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний