• Відкриті торги
  • КЕП

Дрова паливні

526 679.00 UAH з ПДВ
Номер: 8008f6fb2fed494789e4398b77712008
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-03-001175-b-b1
Постачальник: ФОП "ЛЕВЕНЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: 135
Дата підписання: 18.06.2018 00:00
Період дії договору: 18.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 526 679.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 526 679.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 590 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 09117, Україна, Київська область, м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого,2 На карті