-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід- ID: UA-2022-02-08-009331-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14014826
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід- ID: UA-2022-02-07-003260-b
- Дата створення : 07.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13982824
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-12-21-010309-c
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13314874
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбамід- ID: UA-2021-03-31-001146-a
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9306712
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід- ID: UA-2021-03-12-011597-b
- Дата створення : 12.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9033234
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра- ID: UA-2021-03-12-006113-b
- Дата створення : 12.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9023700
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід- ID: UA-2021-02-23-007839-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8758978
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-23-002694-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8751567
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-04-002148-a
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8434477
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-01-000264-a
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8357681
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-01-15-004742-a
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8145547
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2020-12-30-001680-a
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8066822
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2020-12-08-007767-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7604534
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2019-12-03-002552-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4102221
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сульфат амонію (гранульований)- ID: UA-2019-08-12-000602-a
- Дата створення : 12.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3669164
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -