• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Аміачна селітра

річний план закупівель. Найменування замовника: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. 2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 35435081 4. Місцезнаходження замовника: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Гальченко Наталія Миколаївна, голова тендерного комітету Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, e-mail: askaniyskadsds@gmail.com , тел. +380553691131. 6. Вид предмета закупівлі: Товар. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Аміачна селітра. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 24411000-8 – Азотна кислота та її солі. 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 40 тонн. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16 (склад замовника). 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 19.02.2021 року. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 408 000 грн. (Чотириста вісім тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти державного бюджету – спеціальний фонд. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4080 грн. (Чотири тисячі вісімдесят грн. 00 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 18. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 19. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 20. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «31 » січня 2021 року. 21. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 23. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 24. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 25. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 26. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Торги не відбулися

408 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 080.00 UAH
Номер: 33bfa8ef94c848f680fc5a975e43f962
Внутрішній номер закупівлі: 8145547
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-15-004742-a   
Замовник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Наталія Гальченко +380950415562 vita291212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 408 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 080.00 UAH
Період уточнення: 15.01.2021 14:21 - 21.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.01.2021 14:21 - 31.01.2021 14:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Код ДК 021:2015: 24411000-8 Азотна кислота та її солі
Кількість 40 тонни
Період постачання до 19.02.2021
Місце постачання 74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛИСЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Початкова пропозиція 397 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 080.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0