• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Карбамід

Річний план закупівель. Найменування замовника: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. 1.1.Місцезнаходження замовника: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16. 1.2.Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 35435081 1.3. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) 3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 22 тонни 3.1. Місце поставки товарів ,місце виконання робіт чи надання послуг74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16 (склад замовника). 4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 770 000 грн. (Сімсот сімдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. 5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 04.04.2022 р. 6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24.02.2022 р. 7. Умови оплати: Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. 9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.1.Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 10. Дата розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 10.1. Час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону : визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 7700,00 грн. (Сім тисяч сімсот грн. 00 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування):не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). В оголошенні про проведення відкритих торгів може зазначатися інша інформація.

Торги не відбулися

770 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 700.00 UAH
Номер: 6dc4d615c4a94b58b04f5e8f0790e863
Внутрішній номер закупівлі: 14014826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-009331-b   
Замовник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Наталія Курохта +380663174414 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 770 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 700.00 UAH
Період уточнення: 08.02.2022 14:01 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2022 14:01 - 24.02.2022 00:00
Аукціон: 24.02.2022 15:45 - 24.02.2022 16:08
Період кваліфікації: з 24.02.2022 16:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 22 тонни
Період постачання до 04.04.2022
Місце постачання 74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16 На карті

Інформація про скасування

Номер: 10cddf3b61e2424fbdfeef5775671365
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 годин 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX, який продовжено з 05 години 30 хвилин 26.03.2022 строком на 30 діб відповідно до Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 14.03.2022 № 13
Період оскарження: 08.04.2022 08:56 - 19.04.2022 00:00
Дата опублікування: 08.04.2022 08:56
Дата виконання: 08.04.2022 08:56
Статус:
Виконано
Номер: d9cfa24937fc4163b02e27ad50364e58
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: У зв'язку з введенням воєнного стану
Дата опублікування: 08.04.2022 08:07
Дата виконання: 08.04.2022 08:27
Статус:
Скасовано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"
Початкова пропозиція 688 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 78
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
Початкова пропозиція 745 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
745 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 111
Скарги 0