• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Карбамід

Річний план закупівель. Найменування замовника: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. 1.1.Місцезнаходження замовника: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16. 1.2.Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 35435081 1.3. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) 3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 25 тон 3.1. Місце поставки товарів ,місце виконання робіт чи надання послуг74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16 (склад замовника). 4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 875 000 грн. ( Вісімсот сімдесят п’ять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. 5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 04.04.2022 р. 6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23.02.2022 р. 7. Умови оплати: Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. 9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.1.Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 10. Дата розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 10.1. Час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону : визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 8750,00 грн. (Вісім тисяч сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування):не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %).

Торги не відбулися

875 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 750.00 UAH
Номер: 1c929a235bc54cea8360ced860c12ebd
Внутрішній номер закупівлі: 13982824
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-07-003260-b   
Замовник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Наталія Курохта +380663174414 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 875 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 750.00 UAH
Період уточнення: 07.02.2022 10:52 - 13.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2022 10:52 - 23.02.2022 00:00
Аукціон: з 23.02.2022 12:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 25 тонни
Період постачання до 04.04.2022
Місце постачання 74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16 На карті

Інформація про скасування

Номер: 94262b011811445c96e7fe87077ab9c1
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв’язку зі зменшенням обсягів закупівлі, що призведе до зменшення очікуваної вартості закупівлі
Період оскарження: 08.02.2022 13:10 - 19.02.2022 00:00
Дата опублікування: 08.02.2022 13:10
Дата виконання: 08.02.2022 13:10
Статус:
Виконано