-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід
Оголошено тендер
875 000.00
UAH
Номер:
c9652cf36c8d4748bdc0c08ecd3b86e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-002145-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Карбамід
Примітки:
Річний план закупівель
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.02.2022 10:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспец. фонд
Сума875 000.00 UAH