-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбамід
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-001146-a
Зміни до річного плану
Завершена
616 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e41fb25f27240a79022a9eb4aa11278
Внутрішній номер закупівлі:
9306712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-31-001146-a
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гальченко +380950415562 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
). На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, (зі змінами від 19.09.2019р. № 114-IX), (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-23-007839-b про проведення відкритих торгів для потреб наукової установи на 2021 рік на закупівлю товару за ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 12.03.2021р. була подана одна тендерної пропозиції. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Для забезпечення діяльності Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, необхідність закупівлі товару за ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) залишилася і рішенням тендерного комітету було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-12-011597-b. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 29.03.2021р. не було подано жодної тендерної пропозиції. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Потреба у здійсненні закупівлі товару ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) в Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України (якщо двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Отже, відповідно до вимог статті 4 Закону замовником затверджено зміни до річного плану закупівель на 2021 рік в частині обрання процедури.
Тендерним комітетом проведено переговори з учасником щодо поставки товару код ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Карбамід) та Учасник підтвердив свою кваліфікацію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» й можливість поставки даного товару.
Очікувана вартість:
616 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Покупцем (Замовник) Продавцеві (Учасник) вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід
Кількість
44 тонни
Період постачання
до 12.04.2021
Місце постачання
74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ТАВРІЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 02.04.2021 14:09 - 13.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37049041
-
Контактна особа:
Бутрий Н.В. +380503156615
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Комсомольський район ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ будинок 5
Оскарження: 02.04.2021 14:09 - 13.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
611 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2021 14:09
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
11421705105e4c0b85a308a69452f997
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-001146-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ТАВРІЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37049041
-
Контактна особа:
Бутрий Н.В. +380503156615
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Комсомольський район ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ будинок 5
Номер договору:
13/04/21
Сума договору:
611 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
509 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2021 00:00 - 01.06.2021 00:00
Дата підписання:
13.04.2021 09:00
Статус:
Виконаний