-
Переговорна процедура
-
КЕП
Карбамід
611 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
11421705105e4c0b85a308a69452f997
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-001146-a-b1
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Контактна особа:
Наталія Гальченко +380950415562 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША ТАВРІЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37049041
-
Контактна особа:
Бутрий Н.В. +380503156615
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Комсомольський район ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
13/04/21
Дата підписання:
13.04.2021 09:00
Період дії договору:
13.04.2021 00:00 - 01.06.2021 00:00
Сума договору:
611 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 101 933.33 UAH)
Оплачено:
605 762.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 100 960.34 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід
Кількість
44 тонни
Період постачання
до 12.04.2021
Місце постачання
74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Асканійська ДС ДС ІЗЗ НААН
IBAN:UA278201720343161002200019064
ТОВ"ПЕРША ТАВРIЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМП
IBAN:UA483510050000026005878848432
Сума
296626.00 UAH
Статус
Оплачений
21.04.2021 11:39
Док-ти
1
Асканійська ДС ДС ІЗЗ НААН
IBAN:UA278201720343161002200019064
ТОВ"ПЕРША ТАВРIЙСЬКА АГРОРЕСУРСНА КОМП
IBAN:UA483510050000026005878848432
Сума
309136.00 UAH
Статус
Оплачений
22.04.2021 10:46
Док-ти
1
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a6118ff5151c4343b3372611fc2e892f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з тим, що на електронному майданчику Zakupki. Prom.ua виникли технічні неполадки і ПОКУПЕЦЬ не мав технічної можливості вчасно оприлюднити повідомлення про намір укласти договір Сторони вирішили внести зміни до п.4.1 Договору № 13/04/21 від 13.04.2021 року та викласти його у наступній редакції: 4.1. Поставка товару здійснюється Продавцем одноразово або узгодженими партіями на підставі письмової або факсимільної заявки Покупця, в якій вказується кількість товару. Поставка здійснюється не пізніше трьох календарних днів з моменту одержання відповідної заявки Замовника. Кінцевий строк поставки - до 19 квітня 2021 року. Всі інші умови Договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують по них свої зобов'язання.
1. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання сторонами та є невід'ємною частиною Договору № 13/04/21 від 13.04.2021 року про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти.
2. Дана додаткова угода укладена в двох дійсних примірниках на українській мові, по одному для кожної із Сторін, кожен з яких має однакову юридичну силу.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.04.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6bf98701c86540d5a66b6ee1676a7356
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку з заявкою ПОКУПЦЯ, про подовження терміну поставки, Сторони вирішили внести зміни до п. 4.1. Договору № 13/04/21 від 13 квітня 2021 року та викласти його у наступній редакції:
4.1. Поставка товару здійснюється Продавцем одноразово або узгодженими партіями на підставі письмової або факсимильної заявки Покупця, в якій вказується кількість товару. Поставка здійснюється не пізніше трьох календарних днів з моменту одержання відповідної заявки Замовника. Кінцевий строк поставки - до 30.04.2021 року. Всі інші умови Договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують по них свої зобов'язання.
1. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання сторонами та є невід'ємною частиною Договору № 13/04/21 від 13.04.2021 року про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти.
2. Дана додаткова угода укладена в двох дійсних примірниках на українській мові, по одному для кожної із Сторін, кожен з яких має однакову юридичну силу.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.04.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e8e373b35604481288d3363b997bab3d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ціна цього договору визначена Сторонами із Специфікацією товару (Додаток 1 до Договору) і на дату підписанняСторонами цього Договору становить:605762,00 грн. (Шістсот пять тисяч сімсот шістдесят дві гривні 00 копійок) у т.ч. ПДВ 100960,34 грн.Всі інші умови договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують по них свої зобов'язання. Згідно фактично отриманої кількості ТОВАРУ.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.04.2021 14:00
Статус:
Опубліковано