-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-002552-b
річний план закупівель на 2020 рік Джерело фінансування - кошти державного бюджету - спеціальний фонд
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 800.00 UAH
Номер:
395355fc4425418eb83191a0a738f01e
Внутрішній номер закупівлі:
4102221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-03-002552-b
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Гальченко +380950415562 vita291212@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 800.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 14:04 - 08.12.2019 14:40
Період прийому пропозицій:
03.12.2019 14:04 - 18.12.2019 14:40
Аукціон:
19.12.2019 13:06 - 19.12.2019 13:27
Період кваліфікації:
19.12.2019 13:27 - 24.12.2019 08:13
Період завантаження договору:
21.12.2019 10:34 - 10.01.2020 10:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 10.02.2020
Місце постачання
74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОМЕГА-ТРЕЙД"
Оскарження: 19.12.2019 13:27 - 01.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42488633
-
Контактна особа:
Ігор Герба +380502444698 torg.dom.omega.treyd@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НИЖНІЙ ВАЛ, будинок 15, офіс 603
Оскарження: 19.12.2019 13:27 - 01.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
599 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2019 10:34
Документи
28
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
Оскарження: 21.12.2019 10:34 - 04.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС" +380675787851 GRAD2005@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 50069, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, ВУЛИЦЯ МЕДОВА, будинок 48А
Оскарження: 21.12.2019 10:34 - 04.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
639 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
639 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2019 08:13
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ddb9b342746454d9d06fc0db690e58e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-002552-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС" +380675787851 GRAD2005@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 50069, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, ВУЛИЦЯ МЕДОВА, будинок 48А
Номер договору:
08/01/20
Сума договору:
639 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
533 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 29.05.2020 00:00
Дата підписання:
08.01.2020 13:35
Статус:
Виконаний