-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-002552-b
річний план закупівель на 2020 рік Джерело фінансування - кошти державного бюджету - спеціальний фонд
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 800.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 14:04 - 08.12.2019 14:40
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
24425defdcc14474b0d467eb755cdb6e
Дата опублікування:
04.12.2019 14:20
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику, чи можлива поставка даного товару у фасовці по 50кг?
Відповідь:
Шановний учасник дякуємо за запитання. Тендерна документація на закупівлю товару за ДК 021:2015- 24410000-1- Азотні добрива (Аміачна селітра) розроблена тендерним комітетом відповідно до ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» і включає додатки до неї, а саме: додаток №3 «Технічні вимоги (завдання) інформація про необхідні технічні, якісні характеристики предмета закупівлі» містить інформацію щодо пакування товару, це мішки або Біг-Бег, тому враховуючи викладене можлива поставка Аміачної селітри в мішках по 50 кг (або в Біг-Бегах).
Відповідь надана згідно Протоколу № 134 від 04.12.2019р.
Дата відповіді:
04.12.2019 14:51