-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
680 000.00
UAH
Номер:
5fda815d33d8441cb25716a5f25f359c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-03-004613-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Примітки:
річний план закупівель на 2020 рік
Джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету - спеціальний фонд
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.12.2019 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума680 000.00 UAH