-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
639 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ddb9b342746454d9d06fc0db690e58e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-03-002552-b-b1
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Контактна особа:
Наталія Гальченко +380950415562 vita291212@ukr.net
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС" +380675787851 GRAD2005@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 50069, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, ВУЛИЦЯ МЕДОВА, будинок 48А
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
08/01/20
Дата підписання:
08.01.2020 13:35
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 29.05.2020 00:00
Сума договору:
639 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 106 640.00 UAH)
Оплачено:
639 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 106 640.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 10.02.2020
Місце постачання
74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16
На карті