• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Аміачна селітра

Рчний план закупівель. Найменування замовника: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України. 1.1.Місцезнаходження замовника: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16. 1.2.Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 35435081 1.3. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 24410000-1 – Азотні добрива (Аміачна селітра) 3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 30 тонн 3.1. Місце поставки товарів ,місце виконання робіт чи надання послуг74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, буд.16 (склад замовника). 4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 900 000 грн. (Дев’ятсот тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. 5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: 15.02.2022 р. 6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06.01.2022 р. 7. Умови оплати: Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. 9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.1.Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 10. Дата розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 10.1. Час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону : визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 9000,00 грн. (Дев’ять тисяч грн. 00 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування):не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). В оголошенні про проведення відкритих торгів може зазначатися інша інформація.

Завершена

900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер: 6c9b8b836b544e17a1f4cf5bb1f03aee
Внутрішній номер закупівлі: 13314874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-21-010309-c   
Замовник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Наталія Курохта +380663174414 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 000.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2021 13:24 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2021 13:24 - 06.01.2022 10:00
Аукціон: 10.01.2022 14:24 - 10.01.2022 14:53
Період кваліфікації: 10.01.2022 14:53 - 24.01.2022 15:40
Період завантаження договору: 24.01.2022 15:40 - 13.02.2022 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 30 тонни
Період постачання до 15.02.2022
Місце постачання 74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАН АГРОДІМ"

Оскарження: 17.01.2022 09:53 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 837 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
801 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.01.2022 09:53
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"

Оскарження: 24.01.2022 08:11 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 839 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
821 070.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2022 08:11
Відповіді на вимоги 10
Документи 126
Скарги 0
ТОВ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"

Оскарження: 24.01.2022 15:40 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 821 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
821 088.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 15:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 558bf2da232146a09eccf89cc2a03644
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-21-010309-c-b2
Постачальник: ТОВ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"
Номер договору: 7/02/22
Сума договору: 821 088.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 684 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 01.05.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 08:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір (9).PDF
p7s
sign.p7s