-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
5a401ac96548429085bca2297422ce63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-21-008634-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Примітки:
Річний план закупівель
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.12.2021 12:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспец.фонд
Сума900 000.00 UAH