-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
821 088.00
UAH з ПДВ
Номер:
558bf2da232146a09eccf89cc2a03644
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-21-010309-c-b2
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Контактна особа:
Наталія Курохта +380663174414 kurohta1975@ukr.net http://www.askaniyadsds.com.ua/
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898486
-
Контактна особа:
Євгеній Олександрович +380674323261 e.serbin@paz.org.ua
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 122
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
7/02/22
Дата підписання:
07.02.2022 08:00
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 01.05.2022 00:00
Сума договору:
821 088.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 136 848.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 15.02.2022
Місце постачання
74862, Україна, Херсонська область, Каховський р-н, с.Тавричанка, вулиця 40 років Перемоги, буд. 16
На карті