-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-015513-a
Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання, Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання Ложка пластикова одноразового використання Стакан пластиковий одноразового використання
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2024 19:53 - 30.04.2024 00:00
Відповідь надана
Не співпадіння технічних характеристик
Номер:
783c349271a7407fa785742efaf9b4de
Дата опублікування:
25.04.2024 14:31
Опис:
В таблиці Додатку 2 указана вимога: Тарілка пластикова для гарячих та холодних страв. Об’єм: не менше 500 мл, матеріал: поліпропілен, колір: білий або еквівалент
А в текстовому варіанті: тарілка глибока одноразова пластикова повинна бути виготовлена з пластику для споживання їжі. Колір білий або прозорий. Діаметр 150-180 мм. Ємність тарілки не менше 550 мл, вага не менше 6 грамів.
Поясніть: 1) який повинен бути матеріал: поліпропілен чи пластик для споживання їжі? 2) об’єм 500 мл чи не менше 550 мл?
В таблиці Додатку 2 указана вимога: Тарілка пластикова для гарячих та холодних страв. Діаметр: не менше 205мм, матеріал: поліпропілен, колір: білий або еквівалент
А в текстовому варіанті: тарілка мілка одноразова пластикова повинна бути виготовлена з пластику для споживання їжі
Поясніть: 1) який повинен бути матеріал: поліпропілен чи пластик для споживання їжі?
В таблиці Додатку 2 указана вимога: Стакан пластиковий для гарячих та холодних напоїв. Об’єм: 180 мл, матеріал: поліпропілен, колір: прозорий, білий
А в текстовому варіанті: Стакан одноразовий пластиковий повинен бути виготовлений з пластику для споживання напоїв. Колір білий або прозорий. Ємність не менше 300 мл.
Поясніть: 1) який об’єм стакану вам потрібен 180 мл чи 300 мл?
Відповідь:
Доброго вечора. На всі Ваші запитання доповідаю, що Додаток 2 виправлений. Всі Ваші звернення уточнені та викладенні в Додатку2 оновлений. Дякую за порозуміння.
Дата відповіді:
26.04.2024 20:41
Відповідь надана
Технічна характеристика
Номер:
7e92ade695d347eaa92675220ad96d75
Дата опублікування:
25.04.2024 09:37
Опис:
У Додатку 2 до Оголошення ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ предмету закупівлі не вказана така характеристика як вага.
Постачальник сам обирає який товар по вазі може вам запропонувати?
Відповідь:
Доброго дня. Технічні характеристики прописали більш детально, виклали в закупівлі вже оновлену. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
25.04.2024 14:17
Відповідь надана
Проект Договору
Номер:
7116fa1b954545799a722ceafe3c7e65
Дата опублікування:
25.04.2024 09:35
Опис:
В Додатку 3 до Оголошення в проекті Договору вказано: "Комунальне підприємство «Меридіан», в особі директора Михайлової Алли Вікторівни"що діє на підставі Статуту (далі - Замовник)", а в кінці договора: ЗАМОВНИК:
Військова частина А1619
Поясніть хто буде замовником?
Відповідь:
Дякуємо за уважність. Ваше звернення розглянуто, виправлено і завантажено в систему під назвою Додаток 3 оновленний. Замовником є військова частина А1619. Подякував.
Дата відповіді:
25.04.2024 12:44