-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-015513-a
Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання, Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання Ложка пластикова одноразового використання Стакан пластиковий одноразового використання
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 47bd9df3a4d3271d75f57a2afca5fda2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: b273dfc47d567bd31e77cc3595715038
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 096e12499f84b9c044277a857d2cb010
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 6778410a509b3b9bfd89470acf483b66
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: b3139fd4829bd3f9bdb6a9e349d07a62
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 3d4589810cbf3f33b61c5ed1bf8b5fdb
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: a5c3121a4c1a2a76c4237fcad2fcfcbf
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 471fb1d6a6abc123152abcb5897478ff
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 626b3f6f0926e1534c852fe998b0c0d7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 7de16dadfa7868cd71d1402d1d078ca8
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 4093d6c6fb7ca22724bddbd252f8dffc
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: c3aaeea7ba2c80e76883d1cd3c2e49d0
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 1406b6612e3181cdf416a7fd47d90eda
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: efb5a8135a96da7b897d8da381a6bab9
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: ce41c5f4cb53fa08a1ccf8b22e3c6bec
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 065bf39a7f09391797dafde5708620ab
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: c25acd26edbb38cc08f53c0ff8a3d4df
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: fb4ace4080ee46d5706d7398d459bba0
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: a3f8f918b09e74583c99da52236c0a8e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: f5d62d17ac1b584bb05a3761d391b8cd
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 9280fad4dd8420fec770ed629f3b76ea
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 24.04.2024 19:53
Мова тендерної пропозиції українська
ID: d10165608af212c1cc7d51507764401f
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження