-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-015513-a
Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання, Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання Ложка пластикова одноразового використання Стакан пластиковий одноразового використання
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
24.04.2024 19:53 - 30.04.2024 00:00
Нічого не знайдено.