-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
0dbeecbfa6fe40d798386ff0703140a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-24-016146-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А1619
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615118
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А1619
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615118
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Примітки:
Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання,
Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання
Ложка пластикова одноразового використання
Стакан пластиковий одноразового використання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.04.2024 19:05
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення харчування особового складу
-
Дата публікації:
24.04.2024 19:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість
1250000 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДля забезпечення харчування особового складу
Сума1 000 000.00 UAH