• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання, Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання Ложка пластикова одноразового використання Стакан пластиковий одноразового використання

Завершена

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер: 734d06abed1b4ef3b8a3d97abfd83e6a
Внутрішній номер закупівлі: 21396837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-24-015513-a   
Замовник: А1619
Контактна особа: Омельченко Роман Васильович +380965038246 a1619_uo_sl@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.04.2024 19:53 - 30.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.04.2024 19:53 - 03.05.2024 09:00
Період кваліфікації: 03.05.2024 09:02 - 16.05.2024 12:23
Період завантаження договору: 22.05.2024 00:00 - 01.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Тарілка пластикова для першої страви одноразового використання, Тарілка пластикова для другої страви одноразового використання Ложка пластикова одноразового використання Стакан пластиковий одноразового використання