-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246087
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова» підручник для 9 класу закладів загальної с...×-
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Крамаренко О. О., Косюк Л. В., Сабадаш Т. І., Сидоренко Д. В., Щур В. В.)
- ID: UA-2026-08-31-012887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246086
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246085
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур- ID: UA-2026-08-31-012885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246084
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату- ID: UA-2026-08-31-012883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246083
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 03562537ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Заміна вимикачів, трансформаторів стру...×-
(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Заміна вимикачів, трансформаторів струму та роз'єднувачів 110 кВ в колі Т4 на модулі КРУЕ. Монтаж модуля ГККРУ-126 кВ Т4 Київської ГЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-012882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246082
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль- ID: UA-2026-08-31-012881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246081
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профіл...×-
Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-08-31-012876-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246078
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38244006ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні посл...×-
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-012872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246076
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії- ID: UA-2026-08-31-012874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246075
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники листові за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки,...×-
Рушники листові за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 — Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-08-31-012875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246074
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубна муфта, з’єднувач труб- ID: UA-2026-08-31-012867-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246071
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246070
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова (5-й рік навчання, друга іноземна мова)» пі...×-
Доставка накладу підручника: «Новогрецька мова (5-й рік навчання, друга іноземна мова)» підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Сніговська О.В., Малахіті А.В., Петрова Г. Л.)
- ID: UA-2026-08-31-012863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246069
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією...×-
Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
- ID: UA-2026-08-31-012861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246068
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 38510000-3 МікроскопиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 03:00)
-