• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

215 308.01 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
31
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 52d03fd7a1a24d818ce1aa3e45580537
Внутрішній номер закупівлі: 30246078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012876-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ольга Лоскутова +380636224100 vpktadz@gmail.com http://lv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 215 308.01 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:50 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴215 308.01 Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні)