• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Оголошено тендер

258 369.61 UAH
Номер: aeba6207469749379ba3ee06cafedbff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015345-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 258 369.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопрокат сталевий (смуга сталева гарячекатана, швелер сталевий та труби сталеві профільні) код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 19:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Смуга сталева гарячекатана 100 × 10 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.197 тонна
Період постачання (не задано)
Швелер сталевий 22П
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.651 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 50 × 50 × 4 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.52 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 30 × 30 × 3 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.345 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 60 × 60 × 3 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.325 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 60 × 40 × 4 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.505 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 120 × 120 × 4 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 0.35 тонна
Період постачання (не задано)
Труба сталева профільна 120 × 80 × 4 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 1.58 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума258 369.61 UAH