-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012874-a
Завершена
611 455.00
UAH без ПДВ
Номер:
627749c5a00847ac918a49133afb7f00
Внутрішній номер закупівлі:
30246075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012874-a
Замовник:
Грабівська гімназія Долинської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564934
-
Адреса:
77623, Україна, Івано-Франківська область, село Грабів, вулиця Івана Франка, будинок 178
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боян Юлія Юріївна +380978668076 grabscool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
611 455.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату Виконавцю у наступному місяці за звітним щомісячно, не пізніше п’яти робочих днів з дня поступлення коштів на розрахунковий рахунок Замовника, на підставі звіту за місяць, завіреного печаткою закладу освіти та відповідно до актів наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях78 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Грабівської гімназії. Надавачем послуги є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Кількість
10460 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77623, Україна, Івано-Франківська область, с. Грабів, вул. Івана Франка, 178
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Чігур Василь Ігнатович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2594514230
-
Контактна особа:
Чігур Василь Ігнатович 0977745245
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с.Спас, вул. Молодіжна,15а
Ціна пропозиції
611 455.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
99eddd27291c408080520553e7bb53c4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012874-a-a1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Чігур Василь Ігнатович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2594514230
-
Адреса:
77624, Україна, Івано-Франківська область, с.Спас, вул. Молодіжна,15а
Номер договору:
47
Сума договору:
611 455.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний