-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012872-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
9 857 570.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
32
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0a8b56fbe651484f981ad2f0ade02275
Внутрішній номер закупівлі:
30246076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012872-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Іванович Кісіль 380965028607 vasyl.kisil@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 857 570.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:50 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:50 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:50 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:13
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴586 800.00 Лот 1. Лісозаготівельні послуги
- Лот №2 ₴421 580.00 Лот 2. Лісозаготівельні послуги
- Лот №3 ₴417 300.00 Лот 3. Лісозаготівельні послуги
- Лот №4 ₴467 150.00 Лот 4. Лісозаготівельні послуги
- Лот №5 ₴600 930.00 Лот 5. Лісозаготівельні послуги
- Лот №6 ₴682 850.00 Лот 6. Лісозаготівельні послуги
- Лот №7 ₴645 000.00 Лот 7. Лісозаготівельні послуги
- Лот №8 ₴484 720.00 Лот 8. Лісозаготівельні послуги
- Лот №9 ₴493 775.00 Лот 9. Лісозаготівельні послуги
- Лот №10 ₴620 120.00 Лот 10. Лісозаготівельні послуги
- Лот №11 ₴492 600.00 Лот 11. Лісозаготівельні послуги
- Лот №12 ₴920 640.00 Лот 12. Лісозаготівельні послуги
- Лот №13 ₴544 900.00 Лот 13. Лісозаготівельні послуги
- Лот №14 ₴758 685.00 Лот 14. Лісозаготівельні послуги
- Лот №15 ₴1 093 075.00 Лот 15. Лісозаготівельні послуги
- Лот №16 ₴627 445.00 Лот 16. Лісозаготівельні послуги