• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги.

Оголошено тендер

11 829 084.00 UAH
Номер: c48edb11b1c04c2a8dd4ccb1f3cee5d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001998-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 11 829 084.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Дата опублікування: 31.08.2026 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 829 084.00 UAH