• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

(ДК 021:2015 код 45310000-3 Електромонтажні роботи) Заміна вимикачів, трансформаторів струму та роз'єднувачів 110 кВ в колі Т4 на модулі КРУЕ. Монтаж модуля ГККРУ-126 кВ Т4 Київської ГЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"

Завершена

8 095 560.08 UAH з ПДВ
Номер: b57c34cedc694a4eba7d2743194be616
Внутрішній номер закупівлі: 30246082
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012882-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: ДАНИЛЕНКО Зоряна 380459658620 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2026-06-11-002311-a та автоматично відмінена електронною системою закупівель через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі
Очікувана вартість: 8 095 560.08 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заміна вимикачів, трансформаторів струму та роз'єднувачів 110 кВ в колі Т4 на модулі КРУЕ. Монтаж модуля ГККРУ-126 кВ Т4 Київської ГЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, філія «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «СИСТЕМНА НАЛАДКА»
Ціна пропозиції 8 095 560.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1d1857f5040e495fa504b532956e5246
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012882-a-a1
Постачальник: ТОВ «СИСТЕМНА НАЛАДКА»
Номер договору: 701С/2026
Сума договору: 8 095 560.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 746 300.06 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний
zip
Відомості про засновника та кінцевого бенефіціара.zip
zip
Договір 710С-2026_31.08.2026 МЗФ.zip
zip
Обґрунтування підстави до договору №701У-2026 .docx.zip
pdf
Договір 710С-2026_31.08.2026.pdf