• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 03:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 03:00)

51 801.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
22
год
37
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ebd1a0d2673c4c6f89d2f33a162fef03
Внутрішній номер закупівлі: 30246068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012861-a   
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 51 801.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:48 - 08.09.2026 03:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 801.67 Код ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)