-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-007306-c
Завершена
614 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
Номер:
974e3506f4ad4ba492e2cb6c37327d01
Внутрішній номер закупівлі:
8330230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-28-007306-c
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, вул.Уляни Кравченко,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Влах Влах Степанівна +380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 070.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2021 18:17 - 10.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2021 18:17 - 20.02.2021 00:00
Аукціон:
22.02.2021 13:09 - 22.02.2021 13:36
Період кваліфікації:
22.02.2021 13:36 - 10.03.2021 18:02
Період завантаження договору:
10.03.2021 18:02 - 30.03.2021 18:02
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
200 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
Оскарження: 10.03.2021 17:57 - 21.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Оскарження: 10.03.2021 17:57 - 21.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
535 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВ Вуглеторфзбагачення
Оскарження: 10.03.2021 18:01 - 21.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Оскарження: 10.03.2021 18:01 - 21.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
586 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
586 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.03.2021 18:01
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ПП Сузір'я
Оскарження: 10.03.2021 18:02 - 21.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Оскарження: 10.03.2021 18:02 - 21.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
593 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
593 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2021 18:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd2690ef54124f56b695b3525600fc98
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-28-007306-c-c2
Постачальник:
ПП Сузір'я
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Номер договору:
37
Сума договору:
593 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 17:55 - 31.12.2021 17:55
Дата підписання:
22.03.2021 17:55
Статус:
Виконаний