-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-007306-c
Завершена
614 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
Номер:
41ad4dfa507a486d85fc6bdd429f7f07
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-08-11-000054
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.08.2021 00:00
Період моніторингу:
12.08.2021 09:09 - 07.09.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
11.08.2021 № 501
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», п.9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 11.08.2021 № 501.
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2021-01-28-007306-c, 28.01.2021.Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель.
В.о. начальника
відділу контролю у сфері закупівель Галина ГАВЧАК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 4-1 постанови КМУ №710.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує дотримуватись в подальшому вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» при оприлюдненні інформації про закупівлю. Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі та інформація про результати моніторингу процедури закупівлі в розрізі стадій проведення процедури закупівлі: 28 серпня 2021 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, що оприлюднюються відповідно до Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), відповідності тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій, відповідності повідомлень з вимогами про усунення невідповідностей вимогам Закону, своєчасності їх розміщення та виконання учасниками, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради (далі – Замовник) на 2021 рік (UA-P-2021-01-28-004259-c); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника та внесені зміни до неї; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; тендерну пропозицію ТОВ «ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП» та ТОВ «Вуглеторфзбагачення» (щодо правомірності їх відхилення Замовником), протоколи засідання тендерного комітету від 24.02.2021 та від 10.03.2021; тендерну пропозицію приватного підприємства «Сузір'я» (далі – ПП «Сузір'я»); повідомлення про намір укласти договір від 10.03.2021, опубліковані ПП «Сузір'я» як переможцем тендеру документи на виконання вимог статті 17 Закону; договір про закупівлю від 22.03.2021 №37; опубліковані під час моніторингу (від 17.08.2021 та від 19.08.2021) пояснення та документи Замовника на запити органу державного фінансового контролю.
Вимогами пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (далі – постанова КМУ №710) головних розпорядників бюджетних коштів (розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктів господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів зобов’язано забезпечити: оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель.
В опублікованому під час моніторингу (16.08.2021) поясненні Замовником на запит органу державного фінансового контролю щодо надання посилання на сторінку власного веб-сайту Замовника або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, Замовником зазначено, що він не здійснює публікацію обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, оскільки не має власного веб-сайту.
Однак, відсутність у Замовника власного веб-сайту не звільняє від обов’язку виконання вимог пункту 4-1 постанови КМУ №710 щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, яким, зокрема, визначено, що така інформація оприлюднюється на власному веб-сайті або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки.
Таким чином, на порушення пункту 4-1 постанови КМУ №710 Замовником не забезпечено оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі UA-2021-01-28-007306-c.
Період усунення порушень:
28.08.2021 10:49 - 11.09.2021 00:00
Дата публікації висновку:
28.08.2021 10:49
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Замовником усунуті порушення.
Дата публікації звіту:
31.08.2021 17:16
Запити/Пояснення
Номер:
3f14625f87444091bc11a8fafb9f3f01
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
12.08.2021 11:34
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
18.08.2021 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 № 2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2021-01-28-007306-c, яка проводилась Відділом освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради (далі – Замовник) за процедурою відкритих торгів, виникла необхідність в отриманні пояснень.
Зокрема, яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
e39ba774bd034f789fcc792bbc624827
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
16.08.2021 15:05
Опис:
У відповідь на Запит замовнику на пояснення від 2021-08-12 11:34:49 повідомляємо наступне: обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснюється відповідно до річної потреби замовника, яка розраховується відповідно до Наказу Державного комітету України з енергозбереження N 46 від 07.05.2001року «Про затвердження Міжгалузевих норм витрат палива для опалювальних котлів, які експлуатуються в Україні». Очікувана вартість розраховується на підставі аналізу ринкових цін на вугілля. Замовник не здійснює публікацію обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, оскільки не має власного веб-сайту.
Номер:
443cebfa18a2470098ca1c4862af5599
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
17.08.2021 10:50
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.08.2021 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 № 2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2021-01-28-007306-c, яка проводилась Відділом освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради (далі – Замовник) за процедурою відкритих торгів, виникла необхідність в отриманні пояснень.
За вимогою тендерної документації (Додатку 2. Технічна специфікація На закупівлю: «09110000-3 Тверде паливо (CPV) (Вугілля кам’яне)» Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), обов’язковим є наявність в учасника можливості забезпечити при поставці вугілля його зважування на сертифікованих автовагах (учасником у складі тендерної пропозиції надаютсья копії документів, що засвідчують право власності учасника на встановлені або мобільні автоваги, та/або право їх оренди та/або копія договору про надання послуг зі зважування та таруванням автомашин.
Проведеним моніторингом встановлено, що учасником
ТОВ Вуглеторфзбагачення в електронній системі закупівель завантажено файл. «мат тех база», у якому міститься договір оренди мобільної ваги №1 від 04.01.2021 укладений з
ТОВ «Вербена».
За результатами розгляду тендерної пропозиції ТОВ Вуглеторфзбагачення Замовником в електронній системі закупівель опубліковано протокол б/н від 10.03.2021, згідно якого, тендерний комітет вирішив відхилити пропозицію вкзаного учасника щодо закупівлі UA-2021-01-28-007306-c.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення (з обов’язковим долученням до пояснення відповідних підтверджуючих документів) з наступних питань:
1. Обгрунтуйте підстави відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ Вуглеторфзбагачення.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
2997a742472c4d93bc6490fa3d50bf45
Назва:
Відповідь на Запит
Дата опублікування:
19.08.2021 15:49
Опис:
У відповідь на Запит замовнику на пояснення від 2021-08-17 10:50:50 повідомляємо наступне: обґрунтування підстав відхилення пропозиції учасника ТОВ Вуглеторфзбагачення. - Відповідно до Додатку №2 до Тендерної документації: Обов’язковим є наявність в учасника можливості забезпечити при поставці вугілля його зважування на сертифікованих автовагах (учасником у складі тендерної пропозиції надаютсья копії документів, що засвідчують право власності учасника на встановлені або мобільні автоваги, та/або право їх оренди та/або копія договору про надання послуг зі зважування та таруванням автомашин. В складі тендерної пропозиції учасник надав Договір Оренди мобільної автомобільної Ваги від 04 січня 2021 року. Договір не містить відомостей щодо оплати за оренду. Відповідно до абзацу першого частини 1 статті 762 Цивільного Кодексу України: За найм (оренду) майна з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Відповідно до частини другої цієї ж статті Плата за найм (оренду) майна може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за найм (оренду) майна встановлюється договором найму. Відповідно до частини 1 статті 638 ЦКУ Договір є укладеним, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору.Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. Відповідно до частини 3 статті 180 Господарського кодексу України При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. Відповідно до п.9.9. Договору Додатки до даного договору складаються його невід’ємну частину, проте жодного з додатків до договору не завантажено. Відтак учасником надано договір Договір Оренди мобільної автомобільної Ваги не в повному обсязі.