-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Оголошено тендер
614 000.00
UAH
Номер:
3a7ded303b3141a0928139ed17ac355b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-28-004259-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, вул.Уляни Кравченко,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, вул.Уляни Кравченко,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
614 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.01.2021 17:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума614 000.00 UAH