-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-007306-c
Завершена
614 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 070.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2021 18:17 - 10.02.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо дискримінації та спотворення результатів
Номер:
2ef0c89b76994f7d8957aeabc42524a2
Дата опублікування:
04.02.2021 13:40
Опис:
Повторно прошу надати відповідь на запитання від 03. 02. 2021 р., а саме: у зв'язку з чим, Ви вимагаєте від учасників документи які обмежують конкуренцію та спотворюють торги а саме:
- копію діючого дозволу від спеціального уповноваженого органу на виконання робіт із збагачування корисних копалин, які видані виробнику та/або іншому суб’єкту господарювання, назва якого зазначена в наданій копії сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, копія якого надана у складі тендерної пропозиції;
- копію діючого дозволу від спеціального уповноваженого органу на експлуатацію устаткування для транспортування, сортування та збагачення корисних копалин, які видані виробнику та/або іншому суб’єкту господарювання, назва якого зазначена в наданій копії сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, копія якого надана у складі тендерної пропозиції.
Адже такі документи та сертифікат на суміш вугілля камяного Г9Г2)/ГЖ (13-100) є тільки у одного виробника ВП "ЗВЗ" який співпрацює тільки з постачальгиком ПП "Сузір'я". Відповіді на дане запитання досі немає, що може свідчити (на нашу думку) про певні корупційні інтереси між Вами та ВП "Сузір'я". У випадку ненадання відповіді у встановлений законодавством строк, ми вимушені будемо оскаржити такі Ваші дії у компетентних державних органах
Відповідь:
Доброго дня, Замовник не має на меті обмежувати конкуренцію, до Тендерної документації були внесені зміни.
Дата відповіді:
05.02.2021 14:25
Відповідь надана
Щодо дозволів держпраці виробника
Номер:
ce09e04d11664fe5bcaa73ea8dca94b8
Дата опублікування:
03.02.2021 12:31
Опис:
Просимо Вас дати розяснення на підставі яких пунктів та статей Закону України "Про публічні закупівлі" ви вимагаєте від учасників документи які обмежують конкуренцію та спотворюють торги а саме:
- копію діючого дозволу від спеціального уповноваженого органу на виконання робіт із збагачування корисних копалин, які видані виробнику та/або іншому суб’єкту господарювання, назва якого зазначена в наданій копії сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, копія якого надана у складі тендерної пропозиції;
- копію діючого дозволу від спеціального уповноваженого органу на експлуатацію устаткування для транспортування, сортування та збагачення корисних копалин, які видані виробнику та/або іншому суб’єкту господарювання, назва якого зазначена в наданій копії сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, копія якого надана у складі тендерної пропозиції.
Адже такі документи та сертифікат на суміш вугілля камяного Г9Г2)/ГЖ (13-100) є тільки у одного виробника ВП "ЗВЗ" який співпрацює тільки з постачальгиком ПП "Сузірря"
Відповідь:
Доброго дня, Замовник не має на меті обмежувати конкуренцію, до Тендерної документації були внесені зміни.
Дата відповіді:
05.02.2021 14:28
Відповідь надана
Щодо якісних характеристик вугілля камяного
Номер:
7a2ce7c990c64795b640151cc1e65495
Дата опублікування:
03.02.2021 12:27
Опис:
Прошу Вас вказати на підставі яких ДСТУ визначені якісні показники суміші вугілля кам’яного Г (Г2)/ГЖ (13-100) ?
Відповідь:
Добрий день, на підставі ДСТУ 3472:215 та ДСТУ 7146:20100. Замовник відповідно до умов тендерної документації може запропонувати еквівалент.
Дата відповіді:
05.02.2021 14:28