-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
593 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd2690ef54124f56b695b3525600fc98
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-28-007306-c-c2
Замовник:
Відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Контактна особа:
Влах Влах Степанівна +380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, вул.Уляни Кравченко,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Сузір'я
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна Петрівна +380324946817 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
37
Дата підписання:
22.03.2021 17:55
Період дії договору:
22.03.2021 17:55 - 31.12.2021 17:55
Сума договору:
593 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
593 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
187.61 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
90136.00 UAH
Статус
Оплачений
29.03.2021 10:25
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
55437.00 UAH
Статус
Оплачений
11.11.2021 09:57
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
36555.60 UAH
Статус
Оплачений
11.11.2021 09:57
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
110874.00 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2021 09:55
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
94569.00 UAH
Статус
Оплачений
02.11.2021 11:01
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
98141.50 UAH
Статус
Оплачений
17.09.2021 11:26
Док-ти
1
Відділ освіти
IBAN:UA138201720344230013000162467
ПП "Сузiр`я"
IBAN:UA193006140000026005500046631
Сума
107286.90 UAH
Статус
Оплачений
24.11.2021 10:31
Док-ти
1
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7dc07ed47766427cb319bcbc268bfaed
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю відносно до коливань ціни на ринку та зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2021 11:58
Статус:
Опубліковано