-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-001725-a
Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Завершена
660 901.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 304.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 304.51 UAH
Номер:
1a0e01089c5a4e8490ed334deb6993dd
Внутрішній номер закупівлі:
5764999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-001725-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146340
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Логачова Світлана Іванівна +380577251693 ruo_frun@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22470000-5 ПосібникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 901.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 304.51 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
19 500.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 15:32 - 04.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 15:32 - 14.08.2020 17:00
Аукціон:
17.08.2020 12:31 - 17.08.2020 12:52
Період кваліфікації:
17.08.2020 12:52 - 20.08.2020 16:07
Період завантаження договору:
20.08.2020 16:07 - 09.09.2020 16:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється тільки за фактично отриманий товар за рахунок коштів місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Кількість
673 штуки
Період постачання
до 31.10.2020
Місце постачання
61091, Україна, Харківська область, Харків, Заклади загальної середньої освіти Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради відповідно до дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІДАКТА"
Оскарження: 20.08.2020 16:07 - 31.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43334159
-
Контактна особа:
Юлія Чернова +380509723247 didactaopt@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КОТЕЛЬНИКІВСЬКА, будинок 5
Оскарження: 20.08.2020 16:07 - 31.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
658 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 659.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2020 16:07
Документи
26
Скарги
0
ФОП "ПОЛІЩУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874019946
-
Контактна особа:
Оксана Поліщук +380506673876 polichukoksana78@gmail.com
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, Дубровицький район місто Дубровиця, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО будинок 29 квартира 4
Початкова пропозиція
660 845.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
657 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
230788c8652940568ed6e79c85e739c0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-30-001725-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ДІДАКТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43334159
-
Контактна особа:
Юлія Чернова +380509723247 didactaopt@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КОТЕЛЬНИКІВСЬКА, будинок 5
Номер договору:
152
Сума договору:
655 659.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
546 382.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний