-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-001725-a
Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Завершена
660 901.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 304.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 304.51 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 15:32 - 04.08.2020 17:00
Відповідь надана
Забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
5c49be9ac7ae4412bc1db403d61f8c3e
Дата опублікування:
03.08.2020 12:11
Опис:
Шановний замовнику,а Вас не засмучує те що в в тендерній документації Ви вказали Забезпечення тендерної пропозиції,а в оголошенні ні?
Відповідь:
Будут внесені відповідні зміни!
Дата відповіді:
03.08.2020 13:36