-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Оголошено тендер
660 901.00
UAH
Номер:
ca85835ca32441b782e0816a167d88de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-30-001186-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146340
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146340
-
Адреса:
61091, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
660 901.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
22470000-5 Посібники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.07.2020 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється тільки за фактично отриманий товар протягом 30 календарних днів
Сума660 901.00 UAH