• Відкриті торги
  • КЕП

Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету

655 659.00 UAH з ПДВ
Номер: 230788c8652940568ed6e79c85e739c0
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-30-001725-a-c1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ "ДІДАКТА"
Класифікатор ДК 021:2015: 22470000-5 ПосібникиАналіз за цим CPV
Опис: Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Номер договору: 152
Дата підписання: 03.09.2020 00:00
Період дії договору: 03.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 655 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 276.50 UAH)
Оплачено: 655 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 276.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне приладдя на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Код ДК 021:2015: 22470000-5 Посібники
Кількість 673 шт.
Період постачання до 31.10.2020
Місце постачання 61091, Україна, Харківська область, Харків, Заклади загальної середньої освіти Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради відповідно до дислокації На карті

Внесені зміни

    Номер: 17d7a3762ecd44f6bd33f55b4077cb52
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін до п.п. 1.1 та п.п 1.3
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
docx
Дод.угода № 1, 152 (1).docx
p7s
sign.p7s
    Номер: 31372ba4c96c4ee3a6bd9fb8e8511970
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до статті 41 частини 5 пункту 3 Закону України "Про публічні закупівлі" «покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 21.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
docx
Дод.угода № 2, 152 (1).docx
p7s
sign.p7s
    Номер: a310bdce1a03428eb1012a29e61cadcd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до статті 41 частини 5 пункту 3 Закону України "Про публічні закупівлі" «покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю»
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 06.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
docx
Дод.угода № 3, Дидактика (1).docx
p7s
sign.p7s