-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання загального корекційного призначення (комп'.ютерне обладнання) для Слов'янської СЗОШІ № 23
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-000509-a
мова, якою готуються тенлерні пропозиції - українська
Завершена
2 820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
Номер:
35d58f69c5d44543b67e47c0a9e701a8
Внутрішній номер закупівлі:
5426187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-30-000509-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33913374
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Супрун Ірина Петрівна 380952259865 dontenter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 820 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
84 870.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2020 09:47 - 10.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2020 09:47 - 20.07.2020 00:00
Аукціон:
20.07.2020 15:16 - 20.07.2020 15:37
Період кваліфікації:
20.07.2020 15:37 - 27.07.2020 14:33
Період завантаження договору:
27.07.2020 14:33 - 16.08.2020 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання загального корекційного призначення (комп'.ютерне обладнання) для Слов'янської СЗОШІ № 23
Кількість
25 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТИФЛОЦЕНТР"
Оскарження: 27.07.2020 14:33 - 07.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42205277
-
Контактна особа:
Кінберг Олександр Михайлович +380443604412 info@tiflocenter.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Нижньоюрківська, будинок 45 А
Оскарження: 27.07.2020 14:33 - 07.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 819 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 819 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2020 14:33
Документи
20
Скарги
0
ФОП ОМЕЛЬЯНЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2724212199
-
Контактна особа:
Омельяненко Олексій Олексійович +380976765655 o2724212199@gmail.com
-
Адреса:
49087, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район ВУЛИЦЯ КАЛИНОВА буд. 73 кв. 70
Початкова пропозиція
2 820 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 820 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
cca6e44652fd4078a890fe6687f45e82
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-30-000509-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТИФЛОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42205277
-
Контактна особа:
Кінберг Олександр Михайлович +380443604412 info@tiflocenter.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Нижньоюрківська, будинок 45 А
Номер договору:
21
Сума договору:
2 819 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
12.08.2020 15:13
Статус:
Виконаний