-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання загального корекційного призначення (комп'.ютерне обладнання) для Слов'янської СЗОШІ № 23
2 819 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cca6e44652fd4078a890fe6687f45e82
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-30-000509-a-a1
Замовник:
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33913374
-
Контактна особа:
Супрун Ірина Петрівна 380952259865 dontenter@ukr.net
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТИФЛОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42205277
-
Контактна особа:
Кінберг Олександр Михайлович +380443604412 info@tiflocenter.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Нижньоюрківська, будинок 45 А
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
12.08.2020 15:13
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 819 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 819 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання загального корекційного призначення (комп'.ютерне обладнання) для Слов'янської СЗОШІ № 23
Кількість
25 одиниця
Період постачання
до 31.08.2020
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
144fe0e5d22746fb928986aea8559884
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п 9.1 Договору № 21 від 12 серпня 2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.08.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d4f8bc5633784e3c90197a497fb16cc2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни у п. 4.1 розділу 4 договору від 12.08.2020 №21
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.08.2020 17:01
Статус:
Опубліковано