-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання загального корекційного призначення (комп'.ютерне обладнання) для Слов'янської СЗОШІ № 23
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-000509-a
мова, якою готуються тенлерні пропозиції - українська
Завершена
2 820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2020 09:47 - 10.07.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим