-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання загального корекційного призначення (комп'ютерне обладнання) для Слов'янської СЗШІ № 23
Оголошено тендер
2 829 000.00
UAH
Номер:
c636cc37175e4ae8afd2d8e9d48f426c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-30-000080-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33913374
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33913374
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Василя Стуса, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 829 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання загального корекційного призначення (комп'ютерне обладнання) для Слов'янської СЗШІ № 23
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2020 08:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 829 000.00 UAH