-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-001940-b
Завершена
27 694 678.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
Номер:
969ce6944b1d483aa8e4798bcae549de
Внутрішній номер закупівлі:
4816981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-14-001940-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. ДВОРЦОВА, буд. 32/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Богушевич +380994574461 umakb_kiroda@ukr.net http://ukb.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
27 694 678.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
138 473.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
138 473.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 12:35 - 19.04.2020 19:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2020 12:35 - 29.04.2020 19:00
Аукціон:
30.04.2020 12:02 - 30.04.2020 12:29
Період кваліфікації:
30.04.2020 12:29 - 18.05.2020 14:49
Період завантаження договору:
18.05.2020 14:49 - 07.06.2020 14:49
Нецінові критерії:
строк виконання робіт 15%
строк виконання робіт
Термін оплати 15%
Термін оплати
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписАванс виділяється на закупівлю необхідних для використання матеріалів, конструкцій, виробів та виконання робіт і має бути використаний впродовж трьох місяців.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписПідставою для здійснення розрахунків з Підрядником є підписані сторонами Акт прийняття виконаних підрядних робіт (типова форма № КБ-2в) та Довідка про вартість виконаних підрядних робіт (типова форма № КБ-3), які складаються Підрядником. З метою забезпечення виконання вимог, передбачених Порядком обслуговування державного бюджету за видатками, зазначені форми подаються. Замовнику не пізніше 25 числа звітного місяця. Оплата за виконані роботи (згідно з типовою формою № КБ-2в) здійснюється протягом 5 робочих днів.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Українська будівнича компанія
Оскарження: 18.05.2020 14:47 - 29.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32764157
-
Контактна особа:
Шапочнік Олег Миколайович +380505948114 usk_Lis@ukr.net
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул.Серова 37-А
Оскарження: 18.05.2020 14:47 - 29.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
27 659 743.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 518 669.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.05.2020 14:47
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС"
Оскарження: 18.05.2020 14:43 - 29.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37851081
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС" +380509206884 insis@ukr.net http://www.insystem.com.ua
-
Адреса:
Україна, 08700, Київська обл., місто Обухів, ВУЛИЦЯ В.ЧАПЛІНСЬКОГО, будинок 11
Оскарження: 18.05.2020 14:43 - 29.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
27 521 135.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 898 335.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.05.2020 14:43
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА "БАЗИС"
Оскарження: 18.05.2020 14:49 - 29.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32400247
-
Контактна особа:
Андрей Олейник +380689115977 ccg@basis.org.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 4
Оскарження: 18.05.2020 14:49 - 29.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
27 544 176.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 544 176.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2020 14:49
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fe560d1583e4f29b43730a32343d41a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-001940-b-c1
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32400247
-
Контактна особа:
Андрей Олейник +380689115977 ccg@basis.org.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 4
Номер договору:
39/2020
Сума договору:
27 544 176.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
22 953 480.74 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.05.2020 17:09
Статус:
Розірваний