-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
27 544 176.88
UAH з ПДВ
Номер:
6fe560d1583e4f29b43730a32343d41a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-001940-b-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
-
Контактна особа:
Євгеній Богушевич +380994574461 umakb_kiroda@ukr.net http://ukb.kr-admin.gov.ua
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. ДВОРЦОВА, буд. 32/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32400247
-
Контактна особа:
Андрей Олейник +380689115977 ccg@basis.org.ua
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
39/2020
Дата підписання:
29.05.2020 17:09
Період дії договору:
29.05.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
27 544 176.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 590 696.14 UAH)
Оплачено:
9 362 725.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 560 454.29 UAH)
Причини розірвання договору:
угода сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна №1 39/2020
- Зміна №2 39/2020/51
- Зміна №3 39/2020/96
- Зміна №4 39/2020/131
- Зміна №5 39/2020/51
- Зміна №6 39/2020/51
- Зміна №7 39/2020/135
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e4f4b240d20a44da9a799a3c3c635b97
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
коректне відображення реквізитів замовника
Номер додаткової угоди:
39/2020
Дата внесення змін до договору:
29.05.2020 19:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b55820b8676b4aba8a2515f2b5e57f89
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів підрядника
Номер додаткової угоди:
39/2020/51
Дата внесення змін до договору:
22.06.2020 15:32
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
819e8f60f1c34b7bbe0f437af3d9a70c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення фінансування на поточний рік
Номер додаткової угоди:
39/2020/96
Дата внесення змін до договору:
27.10.2020 14:56
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
66a2b0a0db9d45fd94f737e605e4caf6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення фінансування у поточному році. Викладення реквізитів сторін у наступній редакції
Номер додаткової угоди:
39/2020/131
Дата внесення змін до договору:
17.12.2020 16:31
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
90dae62d2ef54be5835523ff36f98654
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
заміна сторони замовника
Номер додаткової угоди:
39/2020/51
Дата внесення змін до договору:
27.05.2021 15:30
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ab36dd591ef74a989df32875913dd5db
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
визначення обсягу фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
39/2020/51
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 14:42
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a9d9384c426741dbbd36dc083aa06876
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення фінансування у 2021 році
Номер додаткової угоди:
39/2020/135
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 15:32
Статус:
Опубліковано